Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetnék koncentráltabb...

Hogyan lehetnék koncentráltabb a tanulásban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
sajnos erre nincs csodaszer, én is sokat kínlódtam ezzel. Csak rajtad áll, hogy mennyire tudsz koncentrálni. Kikapcsolod a számítógépet, mert a net ugye mindenkinek elvonja a figyelmét:P és elhatározás kell, hogy márpedig te ezt most meg akarod tanulni, leülsz és odafigyelsz. szerintem tarthatnál szünetet bizonyos időközönként úgy öt percet, ha érzed hogy fáradsz, kevésbé tudsz odafigyelni. Ilyen kor egy kis mozgás vagy friss levegő jót tesz. Emellett jó teljesítményfokozó a lecitin(1000mg-os), magnézium és ginseng. szerintem egyszerre akár mindet is kipróbálhatod. plusz még vannak különböző pezsitabletták amik jók erre. Szóval hajráá:)
2011. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tanácsot:)
2011. ápr. 25. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!