Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet még jelentkezni valamely...

Lehet még jelentkezni valamelyik fősulira vagy egyetemre, vagy már lekéstem róla?

Figyelt kérdés
Tavaly végeztem,most fodrászként dolgozom de szeretnék még valamit tanulni.Hamarabb is eszembe juthatott volna,de remélem még jelentkezhetek valahova.Vagy már nem?
2009. márc. 3. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Drága lelkem! A Felsőoktatási intézményekbe a jelentkezési határidő febr. 15-én éjfélkor lejárt. Tehát idén már mag a pótfelvételire jelentkezhetsz, de azokat nem minden szakon és minden intézményben hirdetik meg augusztusban.

Tehát ha komolyan gondolod akkor jövőre vagyis 2010 febr. 15-ig van időd eldönteni és beadni a jelentkezésed.

2009. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pótfelvételivel,ami augusztusban lesz,de készülj fel, nem bizti, hogy maradnak álamilag finanszírozott helyek,általában már csak költségtérítésesekre lehet jelentkezni.van 1 oldal, felvi.hu. itt tudsz tájékozódni.
2009. márc. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz keresztfélévre is államin, ha nem akarsz költségesen kezdeni szeptemberben (mert ahol maradt hely tavaly, pl az én szakom, a pótfelvételin ott is csak költségtérítésesre lehetett jelentkezni). A keresztfélévre valamikor decemberben van a határidő.
2009. márc. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2009. márc. 4. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!