Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt kémiára és emelt biológi...

Emelt kémiára és emelt biológiára hogy készüljek?

Figyelt kérdés
Milyen könyveket ajánlotok, hogy az emelt kémia és biológia érettségit egy 90% körülire írjam majd meg. Szeretném időben elkezdeni a felkészülést mindkettőre.
2011. ápr. 11. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Kémiából Villányi féle könyvek + Ötösöm lesz kémiából.

Bioszból Panemsulis, Mozaikos vagy Szerényi-Berend könyvek.

Amelyik szimpi:)

Nézd hozzá mindig a követelményrendszert is, mert olyan könyvet még nem láttam, amiben tényleg minden benne van.

Oldd meg az előző évek érettségi feladatsorait, plusz keress a neten gyakorlókat:)

2011. ápr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kémiából én is a Villányi-féléket támogatom :) Biológiához pedig láttam Alexandrában egy rózsaszín könyvet olyan 1200 forint körül volt az ára. Egy teljesen szimpla könyv ábrák nélkül, vázlatosan minden benne van. A nevére nem emlékszem, azt hiszen kiegészítő közép-és emelt szintű érettségihez. Plusz Szerényi Gábor könyvei is jók :)
2011. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elméletre A Mozaikos Biológia 1-2 és Kémia érettségire felkészítő könyvet ajánlom!!!
2011. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!