Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ötösöm lesz kémiából gyakorlók...

Ötösöm lesz kémiából gyakorlókönyvben honnan tudom, hogy melyik feladatok kellenek közép ill emelt szintre?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Emeltszintet jelzi a lapok belső oldalán található szürke csík. Tehát ami középszint ott nincsen ilyen szürke csík.
2011. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szerintem te a másik könyvre gondolsz...

az ötösöm lesz kémiából-ban (példatár) semmiféle megkülönböztető jelzés nincs.

2011. ápr. 5. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:
ja a számolásos..:D Abban megvannak különböztetve részek: Kezdő Középhaladó XD
2011. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azaz :)

és a középhaladó az emelt szintet takarja vajon?

2011. ápr. 5. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen.

És felkészítelek rá hogy a középszintű érettségin a számolás übergagyi volt anno. Felírtam az reakcióegyenletet és aztán egy matematikai egyenletet is és a végén kijött az x...:S


Amikor megláttam majdnem agyfszt kaptam hogy ezért fizetett anyám cirka 130 000 forintot különtanárra - mondjuk eleinte nem volt eldöntve h emeltre vagy középre megyek, a felsőfokú nyelvvizsgámtól függöt de meglett így mentem középre...


Ha azt végigcsinálod még egyetem első félévében is előnyben leszel... :)


Jah és ne ijedj meg h néha tizedesek eltérnek Villányi vagy a végén kerekít, vagy közben is, de sose úgy ahogy én :)

2011. ápr. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Carmelita válasza:

Szia!

Villányi Attilának van az ötösöm lesz-en kívül két kötete még abból az egyik ilyen nagy alakú és kékes színű az a címe hogy Kémia a kétszintű érettségire ez a tankönyv,ebben van minden témakör végén leírva hogy az ötösöm lesz-ből melyik kell közép és melyik emelt szintre!Érdemes a kék tankönyvhöz is amúgy megvenni a hozzá tartozó feladatgyűjteményt..szerintem azért korántsem olyan "gagyi"ez az érettségi.Szóval ha biztosra akarsz menni én ezt a kettőt ajánlom.

2011. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó ok, persze kell rá tanulni, meg hát relatív ki milyennek találja.


Mondjuk eredetileg emeltre készültem, de miután kiderült h elég a közép akkor is maradtam különtanárnál, elképzelheted mennyire túlértékeltem a dolgot ha képesek voltunk ennyi pénzt rááldozni...

2011. ápr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!