Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyar szakkosok mit tanultok,...

Magyar szakkosok mit tanultok, milyen a szak?

Figyelt kérdés
lehet olyat hogy a szakon csak irodalmat tanulok,és nyelvtant nem?
2011. márc. 17. 17:03
 1/3 anonim válasza:

Sajnos nem. Én legszívesebben csak nyelvészetet tanultam volna, de nem lehet külön.

Viszont megjegyzem, hogy nem ártana neked egy pár helyesírási alapismeret...

Különben hányadikos vagy? Lehet, hogy mire végzel, annyit változik megint a felsőoktatás, hogy lehet majd külön is tanulni... Volt kb. 10 éve egy olyan időszak, amikor csak egy vagy 2 évig volt kötelező vinni az irodalmat és a nyelvészetet is, aztán az egyiket le lehetett adni. Jelenleg NEM lehet...

2011. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nyelvtant szerintem minden iskolában kell tanulni. A "szakkosok" pedig csak elírás, ugye?
2011. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Első vagyok. Vagy félreértettelek, és gimiről beszélsz?

(És a szakk én is remélem, hogy elírás, de vesszőt tenni is tudni kéne hogy elé, ill. nagybetűvel kezdeni mondatot. :))

2011. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!