Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyi a mentő tisztek fizetése?

Mennyi a mentő tisztek fizetése?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
éhbér
2011. márc. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdoke havi 110 bruttonal nem tobb. Cserebe fagyoskodhatsz telen a minuszban, vakarhatod a szart es hasonlok. Sok ismerosom akar az lenni, en is akartam, szep szakma lehet, de nem eppen "halas". Bar a betegek biztos azok lesznek. :)
2011. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

5 éve dolgozom mentőtisztként, első munkahelyem, ha havi 110.000 Ft-ot kaptam kézhez a veszélyességi pótlékkal, mindennel együtt, akkor már örűlhettem... Szomorú, hogy itt tartunk, ebből nem lehet előre jutni, csak vegetálni :(

Gyönyörű szakma, imádom, ezért csinálom, nem a fizetésért - egyenlőre megthetem, később, ha családom lesz talán fel kell adnom, hogy megéljünk :(

2011. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Idén én is erre a szakra jelentkeztem idén. Tipikusan olyan szakma, amit az ember hivatásból csinál és nem a pénzért. Sajnos nem fizetik meg. :( Elég "vicces", hogy az ember életeket ment semmi pénzért, míg egy vendéglátós aki felszolgál vagy szakács aki főz szinte a dupláját megkeresi. Tudom, mert jelenleg vendéglátós vagyok.
2011. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

teljesen egyet értek az elöttem szólókkal, nagyon hálátlan egy szakma, már ami a fizetést illeti, több megbecsölést érdemelnének a mentősök.

Nekem is nagyon sok ismerősöm dolgozik ebben a szakmában, de több szempontból is meg lehet közelíteni a dolgokat.

Ha ugy vesszük 12 órában dolgoznak, ami azt jelenti, azért tudnak 12 órázni, mint például a biztonsági őrök, mert lehet hogy a 12 órában minden órában van bevetésük, de van hogy egy sincs, ami kisebb városokban igen gyakori.

Nem azt mondom hogy nem stresszes egy meló, de mikor ismerős mondja hogy egész éjjel aludt mert nem volt meló, csak egyszer vonultak ki, akkor valahogy nem tudom sajnálni.

Pl a kamionsofőrökről senki nem mondja, hogy milyen egy stresszes melójuk van, mikor folyamatos veszélynek vannak kitéve az utakon, és őket is számtalan stressz helyzet éri

2011. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!