Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A közgázhoz sok matek kell?

A közgázhoz sok matek kell?

Figyelt kérdés
mert töriből nagyon jó vagyok,matekból pedig stabil 4es,jó szakmának tűnik a közgáz,de a matek részétől félek,hogy nem fogom bírni
2011. márc. 2. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
A közgáz az tömény matek, nemcsak az egyetemen, hanem a munkád során is matekoznod kellene. Jól gondold át, sokan kibuknak.
2011. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sok
2011. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Ha négyes vagy matekból simán menni fog!

Amúgy meg a közgáz nem nehéz, én utáltam, a mai napig is utálom, de megcsináltam.

Közgázba a matek rész annyi hogy tudnod kell összeadni, kivonni, szorozni stb... alap dolgokat...

A közgáz képletek ilyenekből állnak.

2011. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegy,hogy hol tanulod:) Corvinunus egyetemen nem lesz elég ha 4es a gimis matek,ill nem könnyű.Melyik suliba szeretnél menni?:)
2011. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát mindenképpen jó egyetemre/fősulira mennék,de lehet,hogy ezt még átgondolom,de azért lett volna ez jó,mert ez egy kézzelfogható dolog,nem olyan mint a szabad bölcsészet meg a többi ilyen :|
2011. márc. 2. 20:25
 6/10 anonim ***** válasza:

túl van dimenzionálva az a közgázos matek erősen.

Stabil 4es matek alapesetben azt jelentené gimiben, hogy az ember elég jól képes használni a megtanultakat, és úgy azért átlátja az anyagot. Ennél több affinitás közgázon sem kell a matekhoz, max ott egy kicsit majd többet kell foglalkozni vele, mert egyetemi matekként picit más lesz, mint gimiben.

2011. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát egyik ismerősöm veszprémbe jár. Ő emeletes törtet se tud(ott) kezelni (amíg meg nem tanítottam rá), mégis meglett neki az analízis.
2011. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én btk-s vagyok, de miért fontos, hogy töriből jó vagy, ha közgázra akarsz menni?
2011. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én azt hittem ez a két dolog kell hozzá,lehet rosszul tudom,de esetleg valami másat tud valaki ajánlani közgáz helyett? vmit ami,mint írtam kézzelfogható , értelmes dolog
2011. márc. 3. 15:39
 10/10 anonim ***** válasza:
ha a matek miatt ijedtél be, ne tedd, nem akkora cucc az.
2011. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!