Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen végzettség kell pl egy...

Milyen végzettség kell pl egy kávézó nyitásához?

Figyelt kérdés

Gimnáziumba járok, és nagyon szeretnék ilyen irányban elindulni, de nem tudom, hogy milyen főöskolai vagy egyetemi szakra érdemes menni.

Persze tudom, hogy vállalkozást indíthatok különösebb végzettség nélkül is, de mindenképpen szeretnék egy ilyen irányultságú diplomát, hogy tényleg működjön a dolog.


2011. márc. 1. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vendéglátóipari, vagy üzletvezetői szakképesítést jó, ha megszerzel.
2011. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a turizmus és vendéglátás irányát tanácsolom.Debrecenbe van ilyen,én is oda járok,nem tudom te hol laksz:D

Amúgy ahhoz hogy nyithass egy kávézót csak pénz kell szerintem.

2011. márc. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szeintem a vállalkozásszervező-szak jó lehet, mert ott megtanulod az üzleti élet alapjait. Ehhez persze kell némi rátermettség meg szaktudás (pl hogyan készül a tejhab...), bár ez utóbbi inkább a pincérek dolga, nem a tiéd.
2011. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

én is a turizmus-vendéglátáson, vagy a vendéglátás-idegenforgalmon gondolkoztam.

2011. márc. 2. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!