Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lehettek ezzel az alapszakk...

Mi lehettek ezzel az alapszakkal (pszichológia)?

Figyelt kérdés
3 éves BTK-s pszichológia szak elvégzése után mi lehetek? /Ha tegyük fel megállok itt/
2011. márc. 1. 15:43
 1/7 A kérdező kommentje:

* mi lehetek ?

/azaz mint szakmát értettem/

2011. márc. 1. 15:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Viselkedeselemzo. A pszichologus megnevezest hivatalosan csak a mesterkepzes utan tudnad hasznalni. Tehat ha megallsz az alapszak uta, akkor meg "csak" viselkedeselemzo leszel, nem pszichologus.

Az elhelyezkedesi lehetosegekrol bovebben pedig itt: [link]

2011. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és az alapszakkal le lehet helyezkedni? milyen munkakörben?
2011. márc. 1. 20:32
 4/7 A kérdező kommentje:

Viselkedéselemző diplomával csak szupervíziós ellenőrzés mellett végezhető szakmák:

itt felsorolás következik


kérdésem az lenne, hogy mit takar a szupervíziós ellenőrzés?

2011. márc. 1. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Szupervizio: [link]
2011. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

okés

de a lényeg a lényeg, hogy a mesterképzés foglalja magában a szupervíziós dolgot, vagy azt egészen külön kell teljesíteni úgymond??

(tudom h nagy hülyeséget kérdeztem, azért remélem nem döngöltök földbe :D)

2011. márc. 1. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Az elso kuldott linkben ez szerepel: Viselkedéselemző diplomával csak szupervíziós ellenőrzés mellett végezhető szakmák...stb

Tehat pszichologia mesterszak nelkul is, 3 eves alapszakos viselkedeselemzo diplomaval is tudod ezeket vegezni, csak mellette kell szupervizio ellenorzes. A szupervizio ellenorzest pedig nem egyetemi kereten belul csinaljak, hanem az adott munkahelyen (legalabbis a neten ezt talaltam.)

2011. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!