Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan oldal (ha igen, hol...

Van olyan oldal (ha igen, hol találok), ahol összesítve vannak a továbbképzések? Pedagógus területen.

Figyelt kérdés
Tanítói diplomám van és míg gyeden vagyok, szeretnék valamilyen továbbképzésre elmenni. Csak sajnos nem igazán van elképzelésem (pontosabban egy-két alapirány, de bármi lehet ezeken kívül is). Meg szeretném nézni, az összes lehetőséget és a számomra a legmegfelelőbbet kiválasztani. Nem szeretnék úgy járni, hogy belevágok egybe, és később halljak egy sokkal jobb képzésről, amit inkább választottam volna, csak nem is tudtam róla.
2011. febr. 27. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos tudtommal nincs, a minisztérium dolga lenne, de náluk is elavult információk vannak. Keresgélni kell.
2011. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!