Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak, hogy nagymenő...

Mit csináljak, hogy nagymenő programozó lehessek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék menő programozó lenni, pl a Microsoft Google vagy hasonló helyeken...


Pontosan mit tanuljak egyetemen, milyen egyetem milyen karán, mit tanuljak önszorgalomból, stb stb... ?


Meg van az alapom (legalábbis már sokat dolgoztam velük és programokat is írogattam) cSharp-ból AS3.0-ból CSS-ből, HTML-ből és JavaScript-ből.


Szerintetek mit csináljak akkor, meg jó, van kis alapom ebben abba, de mire koncentráljak igazán?


Köszi a segítséget előre is!


17/F


2011. febr. 27. 14:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy ha játékfejlesztés területén akarok elhelyezkedni, pl EA vagy akármi... ?
2011. febr. 27. 14:24
 2/4 anonim ***** válasza:

Feküdj rá a matematikára és az informatikára, ugyanis a programozó szakokon erős a matematika.

Tanuld ezeket a programozási nyelveket: C, C++, Java.

Az egyetemeken a TTK-n, vagy az IK-n képeznek programozó matematikusokat, vagy programozó informatikusokat. Mesterképzésben a programtervező szakot válaszd, azon belül meg lesz valami szoftvertechnológia szakirány. Ha azt elvégzed, akkor elhelyezkedhetsz fejlesztőként.

2011. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már persze, ha legyőzöd a nálad 5 évvel idősebb munkakereső nagyágyúkat.
2011. márc. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azóta mizu?

Én is az akarok lenni főleg a Google-nál vagy CERN,meg ilyen nagyobb cégeknél.

Én proginfen tanulok,így haladok előre egyre jobban.

2013. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!