Koli, nincs zuhany. Hogy?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a legtöbb kollégiumban nincs zuhanyfüggöny. Elég nagydarab vagyok, mit csináljak? Még a családom előtt sem vetkőzők le.
2011. febr. 27. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyetemről beszélünk vagy gimiről?
2011. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kollégium
2011. febr. 27. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Azt értem -.- De MILYEN kollégium?
2011. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Középiskola
2011. febr. 27. 10:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs zuhanyfüggöny. bezzeg a fiúknál ajtó van a fülkén :D

Eleinte engem is zavart, de hozzá lehet szokni. meg fal azért biztos van a fülkék között, biztos van olyan, amelyikbe kevésbé látnak be. de mondom, hozzá lehet szokni :)

2011. febr. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is abszolút hozzá lehet szokni! Egy idő után kialakul hogy kivel vagy jóban, kivel nem. Pl szobatársakkal meg lehet beszélni, hogy menjetek együtt zuhanyozni, így olyanok addig nem jönnek be akiket esetleg nem csípnél, vagy akiktől félsz hogy valami pletykát indítanak rólad! Igaz én már főiskolás vagyok, de mi többnyire így csináljuk, illetve a kolesz hozzászokott ahhoz a viselkedési normához (megbeszélés nélkül), hogy ha már valaki bent zuhanyzik, akkor megvárja amíg kijön, és utána megy/mennek be! Ez a fiúknál annyira nem módi, de mi lányok azért tapintatosak vagyunk ilyen téren egymással! :) Én mindig barátnőkkel fürdök, nem zavar ha látnak, bár amúgy sem vagyok szégyenlős, ez inkább csak afféle csapatépítő program nálunk :D
2011. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!