Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elszúrtam a felvételimet,...

Elszúrtam a felvételimet, ezen még lehet javítani szerintetek?

Figyelt kérdés

E-felvin jelentkeztem egyetemre. Beszkenneltem mindent, hitelesítettem postai úton, minden megvolt. Csak azt rontottam el, hogy nem csekkes befizetést választottam hanem online átutalást jelöltem be, és most nem tudom, hogy meddig van a határideje, mármint meddig lehet befizetni a 9000-es nevezési díjat online. Valaki nem tudja a határidőt?

(A felvi.hu-ra nem tudok valamiért bejelentkezni..)


2011. febr. 23. 01:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Kétségbeestem, segítsetek! Ez sürgős!!
2011. febr. 23. 01:38
 2/6 A kérdező kommentje:
Időközben beléptem és elolvastam - azt írja hogy a fizetési határidő megegyezik a jelentkezési határidővel. Ez 15-e. De a hitelesítési határidő 23-a. Ugye még be lehet fizetni??
2011. febr. 23. 01:57
 3/6 anonim válasza:

Nyugi! Be lehet fizetni! Ha nem rendelkezel átutalási lehetőséggel, akkor kérj meg valakit, akinek van, add oda a pénzt és ő intézze el a számlájáról!

Az én lányom pl.: első körben nem jó hitelesítési lapot küldött be. (nem a reg.-es sorrendel) hétfőn újra postára dobtuk a helyeset.

2011. febr. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bemész bármelyik otp-be (vagy nem tudom milyen banknál van az oktatási hivatal számlaszáma) és ott kp-be befizeted. majd ők elküldik neked. 3 percig se tart...
2011. febr. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak bepánikoltatni, de nekem úgy rémlik, hogy az átutalás megindításának határideje február 15. volt.

Én a helyedben biztosan felhívnám őket, hogy mit tehetsz.

2011. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ahogy írtad fizetési határidő megegyezik a jelentkezésivel. Tehát 15-e! De hívd fel kérdezd meg mit tudsz csinálni!
2011. febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!