Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz az orvosi...

Mennyire nehéz az orvosi egyetem? (Én kémiából 4-es vagyok Barátnőm kettes belőle) Kinek lenne nagyobb esélye?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kémia szakon neked, de orvosin nagyban függ azért a biosz jegyedtől is.
2011. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi ez, verseny?:D Valaki kitűnő,emelt kémiával megy mégis meggyűlik vele a baja.

Mindketten tudtok még rengetek javítani, rengeteg minden máson is múlik, kinek van "nagyobb esélye".

2011. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elnézést a hibáért.:D Szóval rengeteget.
2011. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosira történő bekerüléshez, ötös emelt biosz, és ötös közép vagy emelt kémia/fizika érettségi, és egy nyelvvizsga kell.

Gimiben én is kettes voltam kémiából, de rájöttem, hogy orvosira akarok menni. Különtanárhoz jártam és ötösre érettségiztem. Most Pécsen tanulok. Szóval az, hogy miből hányas vagy rohadtul nem számít, amíg érvényben van a pontduplázás.

2011. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!