Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elszeretnék menni pszicholó...

Ha elszeretnék menni pszichológusnak akkor hány éves lenne a képzés az egyetemen?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
7félév aztán még 3, aztán még rezidenskedni is kell...
2011. febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nekem újra le kell tennem az érettségit hozzá. Az hogy működik?
2011. febr. 20. 10:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Első: Miről beszélsz? Pszichológus volt a kérdés, nem pszichiáter.

3 év alapképzés meg 2 év mesterképzés.

2011. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném a másodikat: a mesterképzés után még erősen ajánlott a (klinikai) szakképzés is, ami még kb. 8 félév. Vagy phd.
2011. febr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én 2005-ben érettségiztem amikor volt egy internetes botrány. Na szóval bele van írva az érettségimbe, hogy: Matematika érettségi osztályzata a felvételi eljárásban a szerzett pontszámok megállapításánál nem vehető figyelembe. De amúgy elégséges. Ki lehet e ezt kerülni úgy, hogy irodolamból, magyar nyelvtanból, történelemből és talán angolból annyit javítok, hogy azt a 20 pontot bepótlom? Imént kiszámítottam a felvi.hun a felvételi kalkulátorban, hogy mennyi pont kell, de muszály volt az ablakba a matekhoz is tenni minimum 20 százalékot. A matekot ki akarom kerülni mert sík vagyok hozzá.
2011. febr. 20. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a nagyszerű duplázást.
2011. febr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az hogy működik?
2011. febr. 20. 11:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Felvi.hu. Minden le van írva.
2011. febr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!