Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szülésznő vagy mentőtiszt?

Szülésznő vagy mentőtiszt?

Figyelt kérdés

17/L

Nem lebeszéléseket kérek, azt már próbálták :)

Szerintetek melyik lenne a jobb?


2011. febr. 20. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
mentőtiszt
2011. febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha pénzt is akarsz keresni: szülésznő
2011. febr. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szülésznő. A fizetése is jobb, talán jobban megbecsülik őket, és szerintem szép szakma is.
2011. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szülésznő, mert több a hálapénz + elvileg az egy orvosnak számít. A mentőtiszt szerintem nem egy hálás szakma.
2011. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Illetve hivatás.
2011. febr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

anonym_anomália:

A szülésznő sem elvileg, sem gyakorlatilag nem számít orvosnak...

2011. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezt a kettőt jelöltem most. :) Vannak kórházak, ahol a szülésznők már orvosi kompetenciákkal vannak felruházva és egy gyönyörű szakma, nekem az szerepel első helyen. A mentőtiszt szintén igényel orvosi kompetenciát, hiszen a mentők nagy részén már nem nagyon dolgozik mentőorvos, hanem mentőtisztek és mentőápolók. Az fizetés szempontjából nem olyan jó, sokkal több munka és kevés pénzbeli elismerés. Itt a fizetést értem. A szülésznő sem keres jobban, de szerintem szebb és lelkileg biztosan könnyebb szakma. :)
2011. febr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!