Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 22 évesen letudok még érettség...

22 évesen letudok még érettségizni, és utána fősulira menni. Úgy hogy még csak 10 osztályom van? És ha igen hol érdeklődjek, Győr környékén lakom.

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen letudsz... érdeklődj a régi iskoládnál, esetleg a munkaügyi központban, hátha tudnak arról valamit hol tartanak esti képzést. A tanulás szerencsére nincs korhoz kötve! :)
2011. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet. Erdeklodj a gimiknel, hogy van e naluk esti kepzes. Itt egy lista egy csomo gyori sulirol es az elerhetosegukrol: [link]

Sok sikert!

2011. febr. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszike!!!
2011. febr. 19. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:
igen. én pontosan így csináltam! 21 évesen mentem vissza esti tagozatra 10.-be. érettségiztem, és most már matek szakos vagyok az egyetemen. mellesleg rába gimnáziumnál csináltam, ami a nevéből feltételezve pont győri, csak a szombathelyi tagozatán. szóval én vagyok az élő példa, hogy megoldható. ;-)
2011. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!