Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek el tudnék jutni...

Szerintetek el tudnék jutni egy jogi egyetemre?

Figyelt kérdés
4,5-ös tanuló vagyok pécsre a Leöwey gimnáziumba készülök ahova szinte biztos hogy fölvesznek, viszont kb 2 hónapja elhatároztam hogy jogra megyek 7.-es tanuló vagyok és én úgy érzem hogy ez nem csak egy gyerekkori álom viszont aki jogra jár segítsen ki mert tényleg kezdek félni ettől az egésztől de nem akarom feladni!!!!
2011. febr. 17. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, be tudsz jutni. Előtted az egész középiskola, ha ott is lesz minimum 4,5-ös átlagod akkor bent vagy a jogon. Ne aggódjál még ezért. Tényleg ne.
2011. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanulj, az a lényeg, akkor biztos felvesznek. :) Gimnáziumban is igyekezz legalább 4,5-ös, de inkább jobb tanuló lenni.
2011. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leendő leőweysta ?:) én végzős vagyok ott tudok tanácsokat adni :D a pályaválasztás még messze van, úgyhogy felesleges ezen görcsölnöd, jogra a magyar és a töri kell, de az nagyon! Úgyhogy erre a kettőre hajts rá. Egyébként a Leőwey színvonala az utóbbi időben eléggé lesüllyedt és hidd el, itt sincsenek olyan hű de szuper jó tanárok. Az angol tanárom pl egy alkoholista volt, előfordult, hogy más tanárok kísérték ki, mert annyira nem tudott magáról. Eredmény: angolból különórákat kell vennem, mert az iskola nem tudta biztosítani a kellő tudást. És ez így van még magyarból, matekból, töriből :S Úgyhogy vigyázz a Leőweyvel, nem mind arany, ami fénylik!
2011. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még csak 7.es vagy változni fog ez még

és nem a jegyeid a lényeg lehetsz most akár kitűnő is ha elrontod a felvételit

És mitől félsz?rengeteg idő van még egyetemig

2011. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!