Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Csináljak dupla szakirányt?

Csináljak dupla szakirányt?

Figyelt kérdés
Vázolom a helyzetet. A Szolnoki Főiskolára járok, és egy évet csúszni fogok, vagyis a jelenlegi szakirányos tárgyaimból a következő félévben 3-at, az azt követő félévben 1-et fogok csinálni. Mivel ilyen kevés órám lesz, gondoltam rá, hogy felveszem a másik szakirányt (az akkori 3.-osokkal) és így nem lenne időpocsékolás ez az egy év. A jelenlegi szakirányom marketing-menedzsment, ez a másik meg értékesítés-szervezés lenne. Amit jelenleg tanulok, jobban érdekel, ezért is választottam ezt a szakirányt. Persze a dupla szakirány dupla szakmai gyakorlattal és dupla szakdolgozattal jár. Szakmai nyelvvizsgából viszont nem kell 2, azt mind2 szakirány elfogadja. De szerintem megérné. És fizetné az állam. Mit gondoltok, ti hogyan döntenétek? (Persze az is zavar, hogy sokan -akik más suliba járnak- lenéznek, hogy csúszok egy évet. és ha 2 diplomával jönnék ki a főiskoláról, biztos elámulnának) És persze az álláslehetőség is több lenne így. Vagyis mivel 2féle képesítésem lenne, többféle állásra is beadhatnám a jelentkezésem.... Mit gondoltok?
2009. febr. 12. 22:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy akkor így a következő évben az első félévben 7, a másodikban 4 órám lenne. Ez még vállalható szerintem... Most is 7 órám van.
2009. febr. 12. 22:23
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én simán beválalnám, csak jól járhatsz vele. sokkal több munkád nem lenne, vagy ha még se tetszik vagy mégse szeretnéd egyszerűen nem csinálod tovább és kész
2009. febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én vállalnám! Megéri a fáradalmakat!
2009. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kredittúllépés miatt rengeteget kell a végén fizetned. Viszont ha megteheted, és csak ennyi órád van, akkor megéri megcsinálni.
2009. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Én is a Szolnoki Főiskolára járok és én is marketing-menedzsment szakirányon vagyok. Szóval tuti ismerjük egymást...:)

Ha úgy gondolod hogy tudsz ennyit vállalni akkor mindenképpen ajánlom. Meg ha a tanárokat is elviseled...:P

Azt nem is tudtam hogy fizeti az állam, tudtommal aki most 2 szakirányt visz, az fizet is érte...

2009. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod 2 szakot lehet egyszerre végezni? Jelenleg ker-marketingen vagyok 1-s, de jó lenne a nemzetközi gazdálkodás szak is:)
2010. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szerintem lehet 2 szakot egyszerre végezni, feltéve ha a másodikat költségtérítésesen tudod vállalni, mert az állam csak egy alapképzéses szakot támogat
2010. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de már régen utánajártam, nem éri meg megcsinálni, mert a 2. szakirányról nem kapok másoddiplomát, csak 1 papírt, hogy ezt is megcsináltam. ennyiért meg nem éri meg kifizetni a végén a 90 ezret a többletkreditek miatt.. Szóval csak okosan...
2010. márc. 8. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!