Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet mentőstiszt az...

Hogyan lehet mentőstiszt az orvosi egyetem alatt?

Figyelt kérdés

Orvosi egyetemre készülök, és az érdekelne, hogy közben hogyan tanulhatnék mentőstisztnek? (Hallottam, hogy az orvosi egyetem 3. évében lehet vizsgázni)

Érdekelne, hogy ez igaz? És hogy ez melyik egyetemen van, meg ilyenek.

A válaszokat előre köszi.


2011. febr. 14. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyiken lehet. 3. vagy 4. évben van egy tanfolyam (csak pár hetes), utána meg vizsgázni kell. Azt hiszem bizonyos számú esethez is ki kell menni, és csak utána van a vizsga. Vagy vmi ilyesmi. Mindenesetre bőven ráérsz még, ha még csak az egyetemre készülsz:)
2011. febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az egy külön szakvizsga, amit az orvosi diploma után lehet megcsinálni, amikor szakosodik az ember. Valószínűleg nem is akármilyen első szakvizsga után, gondolom egy bőrgyógyász hiába akarná megcsinálni.
2011. febr. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Második: Amiről te beszélsz, az a mentőorvos vagy oxyológus. A kérdező mentőtisztet kérdezett.
2011. febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!