Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet modelkedést tanulni?...

Hol lehet modelkedést tanulni? És érdemes ennek kitanulni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a modelkedés mindig is ezt szerettem volna csinálni , ezért szeretnék minnél több isformációt megtudni erről és , hogy hol vannnak ilyen iskolák ?

Mindenkinek előre is köszi!

Fontos lenne!


2011. febr. 14. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Modellnek csak az mehet, aki alkalmas rá. És most nem a 180 centi magas 34-es mérettel rendelkező hullákra gondolok a kifutón, mert az már kezd kimenni a divatból .Egyre inkább hajlanak a természetesebb, igazi idomokkal rendelkező nőkre. Vannak ilyen tanodák mint Pesten mint vidéken (jómagam is végeztem ilyet Pécsett), de az, hogy van róla papírod még nem jelenti azt, hogy kapsz is munkát. Nézzél ilyen képzéseket, mert vannak, de ha jól tudom ott is van válogatás (legalábbis nálunk volt).
2011. febr. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A ggogle valószínűleg millió találatot ad a modelliskola keresésre.
2011. febr. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Háth igen én is igy gondolom !

A gogle -be pedig hiába irtam be nem iskolákat hanem csak ilyen magánórákat találtam ....

2011. febr. 15. 16:24
 4/4 anonim válasza:

Szia hogy az igazat megvalljam NEM SZABAD ELVÉGEZNI MODELLISKOLÁT.én is sokat gondolkoztam ezen a témán.

Ez felesleges pénzkidobás.A MDELKEDÉST NEM LEHET TANULNI!!


Nézd meg ezt a videósorozatot nekem sokat segitett

remélem neked is fog

[link]

2012. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!