Mit tegyek, van értelme váltani szeptemberben?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy szakmát tanulni ami nagyon nem megy,és egyre jobban utálom,még lenne belőle egy évem.

Azon gondolkodom, ezt itt hagyom, és szeptemberben elkezdek egy másikat.

Azt nem tudom: olyat amit szeretek,vagy amivel el is tudok helyezkedni,nem tudom melyiket vegyem figyelembe...

mert megtapasztaltam, hiába tanulok olyat amivel el lehet helyezkedni, ha egyszerűen utálom...és kézségem sincs hozzá. Valami középút félére törekszem...

Most már az se tartana vissza ha koleszba kéne mennem. 19 vagyok.


2011. febr. 14. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkabb olyan szakmat valassz, amit szivesen csinalnal sok even keresztul, vagy amin belul konnyu atvaltani egy masik iranyba, ha kesobb kiderul hogy mar annyira nem erdekel.

Mint irtad, hiaba tudsz elhelyezkedni egy olyan szakmaval, amit nem is szeretsz, hiszen tenyleg minden nap ugy szeretnel felkelni hogy "jajj neeee, mar megint munka"?

Mit tanulsz egyebkent es mi az ami erdekel?

2011. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Informatika szak (kiadványszerkesztés). Ami arról szól, hogy egész nap gép előtt ülök,és alkotok. Ami nagyon szép és jó,de meghagynám hobbi szinten.

Sok minden érdekel. Konkrét szakot nehéz mondanom..

Azért kanyarodtam erre,mert azt hittem nem vagyok valami kommunikatív, és meghúztam magam. De..rájöttem hogy inkább humán beállítottságú vagyok,és pont azért vagyok olyan amilyen,mert nem arra megyek..amerre..

így persze hogy nem tudok kinyílni,és csak rossz érzésem van tőle...tehát alapjába véve nagyon is kommunikatív vagyok.Valamilyen okj-s szakra gondoltam.

Olyan érdekel,ahol tudok emberekkel foglalkozni,segíteni,szervezni. Szívesen csinálok "csúnyából" "szépet.

Kozmetikusnak,fodrásznak mégsem mennék,mert van már nagyon sok. Gondolkodtam még virágkötőn,idegenvezetőn,ügyintéző titkáron. Pszichológus,pszichiáter azért nem lennék,

de bármelyik ága érdekel,ami ehhez köthető,és gyógyítással foglakozik. pl.kineziológus

vagy ilyesmi. Csak annyi szak van szerintem..amiről azt se tudom hogy létezik..

2011. febr. 14. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!