Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológia költségesen?

Pszichológia költségesen?

Figyelt kérdés

Valójában az érdekelne engem, hogy tanul- e itt valaki pszichológiát , főként gondolok olyanokra akik költségesen jutottak be. Nem vagyok rossz tanuló az átlagom 4-es felett van egy picivel, inkább humánabb beállítottságú vagyok.

Régóta érdekel a pszichológia szak, de a közel 450-es ponthatárt sehogy sem tudnám megugrani.

Az is fontos számomra, hogy olyan munkám legyen majd amit szeretek, el tudok vele helyezkedni, és az sem utolsó szempont hogy jól keressek:)

Végül is a kérdésben, azok válaszát várnám akik költségesen tanulnak ezen a szakon, illetve véleményt hogy szerintetek egy négyes átlaggal is megállnám a helyem?


2011. febr. 13. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az átlagodtól függ, hogy meg tudod e csinálni, hanem a hozzáállásodtól és a szorgalmadtól. A bölcsész karon a legnehezebb szak, de közel sem olyan nehéz, mint pl egy orvosi :) ha ez tetszik vágj bele, viszont pszichológusként csak akkor keresel jól, ha magánpraxisban vagy és, mint tudjuk itt Magyarországon az emberek nem tudják ezt megfizetni, ergo nincs is rá szükség. Ezt gondold át! Sok szerencsét!
2011. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Igen nagyon érdekelne a pszichológia, de tegnap végig gondoltam és rájöttem hogy igazad van, sajnos ebben az országban tényleg nincs nagyon jövője, mivel engem nem a gyerekekkel foglalkozó pszic. érdekelne:)

Most a Közgáz, gazdálkodási és menedzsment-en vagy a marketingen gondolkozom. Az alapvető gond az hogy 3-as vagyok matekból ( ez szerintem múlik a kiöregedő félben lévő igencsak negatív beállítottságú tanáromon is.szerintem)Emiatt tartok a matektől, de szerintem ez lesz a végleges.

2011. febr. 14. 12:20
 3/4 A kérdező kommentje:
*matektól
2011. febr. 14. 12:20
 4/4 D.Laci válasza:
43%
Gratulálok jól döntöttél. A pszcihológia szerintem nem tudomány hanem vélemény arról, hogy szerintem a másik ember milyen, csak még nem is ismerem.
2011. febr. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!