Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A mentőápolónak vagy a mentőti...

A mentőápolónak vagy a mentőtisztnek is sok latint kell tanulnia?

Figyelt kérdés

ugy értem h a nővérem csecsemő és gyermekápolonak tanul és napi legalább 3 órát tanulja a latint( minde nap!!!) és az lenne a kérdésem h a mentőápolonak is ennyi szót kell "bemagolniuk" (pályaválasztás elöti lány)

ja és am. kb mennyit keresnek a mentő ápolok vagy a mentő tisztek?


2009. febr. 11. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:

keveset keresnek. majdnem mindnek másodállása is van, hogy ne kopjon fel az álla. én is szerettem volna mentőzni, de az itteni mentőállomás vezetője nem javasolta a pályát, lévén, hogy vékony lány vagyok. nem véletlenül férfi az ápoló és a sofőr, ők cipelik a beteget, elkél a férfierő. bár akkor szarul esett, de beláttam, hogy ebből a szempontból velem tényleg nem sokra mennének.

a latin pedig nem olyan szörnyű, én még szerettem is, szerintem én fél órát sem foglalkoztam vele.

2009. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lány vagy tegyél le róla,hogy mentő ápoló leszel. Ugyanis nem alkalmaznak lányokat mentő ápolónak. Mentő tisztnek már inkább mehetsz.
2009. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
elég sportos alkatú vagyok.. vizilabdáztam, kézilabdázok, boszolok szal.. nem vok puhány...
2009. febr. 11. 22:47
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Senkit nem érdekel. Nő vagy és nem fognak ápolónak felvenni. (Ez a törvény). Hogyan cipeled a sofőrrel a 120 kg-os magatehetetlen beteget?

Menj mentőtisztnek!!!!

2009. febr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Még egy ha mégis ápoló leszel, nem csinálhatsz mást mint adat forgalmazol egy irodában. Nem akartalak elkeseríteni de ez a magyar valóság. Barátnőm is mentősként dolgozott és nem engedték még egy sima betegszállítóra sem ülni. Ezért is hagyta ott.
2009. febr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Első válaszolónak, menj mentőtisztire, ahová én járok az SE-ETK-ra rengeteg női mentőtiszt lesz, ha érdekel akkor vágj bele. A kérdezőnek meg a mentőápoló kb. 80 ezret keres, a mentőtiszt meg kb. 150 ezret(de hallottam már 200 ezret is), és igen sokat kell tanulni latint, én most mentőtisztnek tanulok, és latin óránk heti kettő van, de gyakran úgy érzem, hogy még az is sok.
2009. ápr. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bárcsak 150.000Ft-ot keresnék!!!!!!!!!!!!!!!!! - mentőtiszt vagyok, és sajnos ha nincs túlórám 40.000-el elmarad a fizetésem ettől :(
2010. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Faterom mentőn sofőr és kb 115ezret keres. Na ehhez képest nyilván az ápoló de pláne a mentőtiszt többet. De amúgy nagyon sokat számít az is, hogy ki hány éve dolgozik. 5 éve dolgozó ápoló fizetése 90ezer körül van.

Ezt ismerőstől tudom :)

2011. márc. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, russzul gondolod, hogy az ápoló többet keres mint a sofőr, sőt még a mentőtiszt sem sokkal többet kap! Mint írtam korábban 110.000 körül keresek, és 5 éve mentőzöm.
2011. márc. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Erre mondtam én azt, hogy sokat számít az év is :)
2011. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!