Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért kell több pont az...

Miért kell több pont az adóigazgatásihoz, mint a banki szakügyintézőhöz? Mert az adóigazgatásival többet érek, vagy jobban keres?

Figyelt kérdés

Esetleg ha valaki egyik, vagy másik képzésen van, az írhatna nekem privát e-mail-t, mert kíváncsi vagyok mindenre, amit ezzel kapcsolatban mondani tudtok!


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. febr. 12. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

A ponthatárt mindig az előirányzott keretlétszám valamint a jelentkezők által vitt pontszám alapján határozzák meg.

Így ha csak 600 pontosok jelentkeznének, akkor a ponthatár 600 pont lenne.

Azért magasabb az adóigazgatásihoz a ponthatár, mert oda többen jelentkeztek, akik magasabb pontot vittek.

Most, hogy ez jelenti-e azt, hogy "jobb" szak mint a banki szakügyintéző, azt már döntsd el magad.

Hasonlóképpen a fizetés is igencsak kérdőjeles. Elvégre a banki szakügyintézővel a banki szférában próbálsz majd elhelyezkedni banki bérekért, az adóigazgatásival pedig állami munkahelyet keresel közalkalmazottként vagy köztisztviselőként...

2011. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan kérdés, hogy X egyetem X pont a banki szakügyintéző , Y egyetem több pont a banki szakügyintéző. Akkor ha Y egyetemen végzem több lesz a fizum?!
2011. febr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!