Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha pár-terapeuta szeretnék...

Ha pár-terapeuta szeretnék lenni milyen iskolát kell elvégeznem hogy ezt elérjem?

Figyelt kérdés
Legegyszerűbb úton tanfolyam keretében létezik-e?Ha nem elszánt vagyok egyetemre is ezért,érettségim van,30 éves vagyok még nemfutottam ki az időből.RENGETEG A VÁLLÁS-EZÉRT SZERETNÉK SEGÍTENI PÁROKON EZEN ENYHÍTENI-NEM A PÉNZ VONZ IGAZÁN,HANEM LEGINKÁBB AZ VONZ HOGY RÁJÖTTEM EZT AKAROM CSINÁLNI ÉS A BENNEM FELTÖRT SEGÍTŐSZÁNDÉK MIATT.Aki tudja légyszi írja meg.30n
2011. febr. 11. 12:41
 1/9 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok még azt hozzátenném hogy óriási az érzékem hozzá hogy párokat összehozzak,kibékítsek,boldoggá tegyek,és ha csak egyetem által lehetséges akkor csak pár napom van jelentkezni.Utolsó pillanatra hagytam,de már tudom:erre születtem!
2011. febr. 11. 12:44
 2/9 anonim ***** válasza:

ELTE pszichológia szak

Mikor legutóbb néztem, 11-szeres volt a túljelentkezés.

2011. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért pont ELTE? Nagyon sok olyan egyetem van, ahol pszichológiát oktatnak. Az már más kérdés, hogy mindenhova 440 feletti a ponthatár.
2011. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez jutott eszembe, a többit nem ismerem.
2011. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajna annyi pontom nincsen,de azért kösz,és próba szerencse.Amugy nemtartom igazságosnak ezt a pontrendszert aki valóban elhivatott lenne,szivel lélekkel tanulná annak lehet kevés a pont bejutni,aki meg még azt se tudja akarja e igazán vagy vagy sem és érzéke sincs hozzá de okostojás és megvan a pontja az meg bejut.Gondoljunk az orvosokra milyenek többségbe...(pénz!)...én szívvel lélekkel csinálnám hogy segítsek,csak ezért!De mindegy!
2011. febr. 12. 23:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazad van. Kicsit más téma, de én ugyanígy vagyok az ezoterikus tanfolyamokkal. Mindennél jobban szeretném őket elvégezni, minél többet mert ezt érzem feladatomnak. Csak hát nincs min.30 ezrem egyetlen tanfolyamra...
2011. febr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem is van ezoterikus képességem túlzottan belelátok az emberekbe néha csak elég pár mondat hogy túl sokat lássak,és álmaim közzül volt már pár ami valóra vált.Magyarázatát nemtudom,s nem is fogom soha de ezt a képességet szeretném felhasználni arra hogy segíthessek párokon.Sajnos pénz kérdése minden az életben.
2011. febr. 13. 00:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Látjátok, pont ezért van a ponthatár.

A pszichológia ugyanis nem ezoterikus baromság, bár egy közös van bennük, ha kontárok csinálják (akár szívvel, akár lélekkel), mindkettővel iszonyat sokat lehet ártani.

A felvételi meg a pontok szűrőként funkcionálnak. Ha nincs segged ahhoz, hogy megszerezd a szükséges pontokat, ahhoz sem lesz, hogy elvégezd a szakot. Akkor meg minek vennéd el a helyet olyanoktól, akik viszont képesek rá?

Ez egy teljesítményorientált világ, esti meséből, horoszkópokból meg ezoteriából nem lehet megélni. Ez van.


De mondok neked valamit. A jövő évi felvételiig még rengeteg időd van. Vegyél könyveket, érettségizz újra, gyűjts pontokat, nyelvvizsga stb., készülj a felvételire. Ha IGAZÁN akarod, menni fog egy évvel később. Ha meg nem akarod igazán, mindenkinek jobb így. Megspórolsz magadnak egy annál sokkal nagyobb kudarcot, mint hogy nincs elég pontod.

2011. febr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ui: azzal újat mondok, hogy pénzt munkával lehet keresni?

Több pénzt pedig több vagy jobb munkával. A jobb munkát pedig több tanulással lehet elnyerni.

2011. febr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!