Mi van, ha nem vesznek fel?

Figyelt kérdés
Két gimnáziumot jelöltem meg, de az egyiknél kiderűlt, h kellett volna írnom központit(ofő semmit sem mondott róla és két hónappal utána tudtam meg, h ilyen is létezik:S). A másik suliba szerintem biztos felvesznek, de azért tudni szeretném, h ha nem vennének fel akkor mire számítsak(a tesóm valami újrajelentkezésről beszélt).
2011. febr. 10. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen! Akkor vannak sulik, ahol még van hely, azt hiszem, fent vana neten, de egyszerűbb ha felhívod ,hogy van-e hely, aztán bementek, beszéltek az igazgatóval, viszed a bizit, és megmondják, hogy felvesznek-e, ha nem mész másikba.
2011. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem az az egyetlen problémám ezzel, h ha pl informatika szakra megyek akkor utána csak informatikus lehetek... még nemtudom, h mi legyek.
2011. febr. 10. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha most vagy nyolcadikos, akkor elég érdekes, hogy nem tudtál arról, hogy létezik központi felvételi. Az osztálytársaid sem irtak? Vagy mi? Két hónappal utána nem tudhattad meg, mert január 22-én volt a felvételi írása. Az meg a másik dolog, hogy szinte alig van olyan középiskola, ahova nem kérik a központit. Gimibe pláne kérik.
2011. febr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam az osztálytársaimmal beszélgetni, és az ofőm kicsit lazán veszi a dolgokat(pl a farsangról is csak annyit tudunk az osztállyal, h kell valamibe jönni[?] meg, h mennyi a belépő...és, ha tudják, h mi nem lettünk informálva akkor más tanárok elmondják).
2011. febr. 11. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!