Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kb 360 ponttal hova vennének...

Kb 360 ponttal hova vennének fel? Jöhet bármi, de én már tényleg nemtudom hova kéne beadni a jelentkezést és fogytán az idő:/

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 14:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
lány vagyok.
2011. febr. 10. 14:37
 2/12 anonim ***** válasza:
sok mindent lehet mondani, mert a 360 nem kevés( bár nem is sok). Humán vagy reál beállítottságú vagy? természettudományi szakokra bekerülhetsz ezzel a ponttal, különféle nyelvi szakokra is pl anglisztika, romanisztika, közgázon is vannak alacsonyabb ponthatárral rendelkezők, illetve andragógia, informatikus könyvtáros, emberi erőfejlesztés szóval rengeteg minden. Csak van olyan rész ami kicsit is érdekel, nézd meg, hogy azzal lehet e tovább tanulni, ha igen hol és nézd meg a korábbi pontszámokat. felvi.hu !!!
2011. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Hogy számoltad ki a pontjaid, ha még azt sem tudod, hova jelentkezel? Nem zavar, hogy minden szakra más jön ki?...Pl. lehet egyik helyen csak 220 pontod van, máshol meg 350...
2011. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nézegetem én a felvi.hu-t meg a ponthatárokat is.. am teljesen mindegy h mi az amire felvesznek, csak az a lényeg h majd jól keressek vele
2011. febr. 10. 15:13
 5/12 A kérdező kommentje:
mert ennyire saccolom az érettségi pontjaimat. a tanulmányi pontokkal nem is lehet számoélni, mer annyira szar,tehát felteszek mindent egy napra, ás sikerülni fog mer csomó tételt már tudok.
2011. febr. 10. 15:15
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez a "bármi" nagyon tág... Ahogy előttem is írták attól függ hogy milyen beállítottságú vagy, melyik a kedvenc tantárgyad, mi az ami érdekel...

Ha csak a pénz érdekel akkor megszívtad, mert orvos/ügyvéd/pszichológus/mérnök ennyi pontal nem leszel:/

Itt egy oldal, nagyon korrekten összegyüjtve az összes szak, részltesen leírva és képzési területek szerint csoportosítva:


[link]

2011. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
De nem érted, hogy érettségi alapján se nagyon tudsz számolni? Egyik helyre pl töri magyar kell, máshova matek és nyelv... tök eltérő pontszámok jöhetnek ki.
2011. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
olyan helyre akarok menni ahol a magyart meg a törit számolják be, te NAGYON NAGYON OKOS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! de ez nem lényeg. írtok vmit, megnézem mi kell hozzá. ha matek vagy nyelv akk kilőve, ennyi
2011. febr. 10. 15:23
 9/12 anonim ***** válasza:

szociálpedagógia...;)

320 volt a ponthatár tavaly, magyar-törit nézik. Jól el lehet helyezkedni vele, de nem fogsz sok pénzt keresni... Hajrá;)

2011. febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért nem tanulsz inkább egy szakmát ha így állsz hozzá ehhez az egészhez? Lehet, hogy sokkal több pénzt is keresnél vele mint egy "olcsó félvállról vett diplomával". Nem értem miért hiszik sokan azt, hogy egy diploma tesz valakit emberré..:S


Annyi szakma van: [link]


Mi lenne ha elmennél egy továbbtanulási tanácsadóhoz? Ingyenes és biztos tud valami okosat mondani:)


L/19

2011. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!