Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tudom átkérni magam az...

Hogyan tudom átkérni magam az államilag támogatott szakokra?

Figyelt kérdés
Egyetemre jelentkezem és mivel nem lesz elég pluszpontom,megtehetem azt,h költségtérítéses szakra jelentkezem és utánna félévkor pedig átkérem magam államilag támogatottra? Ez melyik egyetemen,h megy? És mennyi az esélye,h átvesznek?
2011. febr. 10. 12:28
 1/6 anonim válasza:

semennyi,felejtsd el :D

viccet félre téve,kérdezz meg egy illetékest...

2011. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van olyan hely, ahol a tanulmányi átlagtól függ. Ha jó, talán kérvényezni kell.
2011. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen 1 év után van átsorolás, félévkor nem nagyon. Én komoly tanulmányi eredmények kellenek hozzá, ha most nincs annyi pontod, hogy felvegyenek államira, szerintem átkerülni sem nagyon van esélyed, ne haragudj.
2011. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*És
2011. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az utolsó írta. Jól tanulsz. Sok kredit, jó eredménnyel és akkor a júliusi átsorolásnál átkerülhetsz államilag finanszírozottra.
2011. febr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
legjobb esetben is a harmadik félévtől kerülhetsz át támogatottra, ha az eredményeid kiemelkedően jók.
2011. febr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!