Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A BGF-en milyen a szakmai...

A BGF-en milyen a szakmai gyakorlat?

Figyelt kérdés
Távoktatásra szeretnék menni, de félek a féléves 30 kredites szakmai gyakorlattól, mert ugye van munkahelyem és nem tudom, hogy munka mellett hogyan teljesíthető a gyakorlat.
2011. febr. 10. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Munka mellett minden nehéz. Azt mondják, hogy a tanulás rovására megy a munka.
2011. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Bocs, de nem ez volt a kérdésem.

Hanem az, hogy össze lehet-e egyeztetni az időbeosztást, milyen jellegű a szakmai gyakorlat, ilyesmik.

2011. febr. 10. 09:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet a jelenlegi munkadat esetleg beszamitani szakmai gyakorlatnak?

Amugy kerdezd a BGF-n, biztos nem te vagy az elso hasonlo problemakkal, es a tavoktatasban egyebkent is sokan dolgoznak suli mellett. Biztos tudnak segiteni.

Sok sikert!

2011. febr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a jelenlegi munkámnak nem sok köze van a szakhoz, amit tanulnék.
2011. febr. 10. 10:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most másodikos vagyok távoktatáson, és ugyanez a problémám. Idegenforgalom szálloda szakirányon tanulok, de lakberendezési tanácsadóként dolgozom egy cégnél, és nem szeretném abbahagyni. Olyan megoldásokat lehet találni, hogy a cégnél ahol dolgozol a beosztásodat "titulosodat" megváltoztatjátok, pl. idegenforgalom esetén tolmácsra, vagy külföldi anyavállalattal kapcsolattartó és konferenciaszervezőre. Ha kereskedelem és marketing szakra mennél, akkor lehetsz vevőkiszolgálási ügyintéző, vagy marketing menedzser a cégnél, és csinálod tovább amit eddig.
2011. febr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én pénzügy és számvitelre szeretnék menni. Ezzel kapcsolatban nem nagyon tudom, hogy milyen munkakör-módosítást lehetne tenni.

Másrészt közalkalmazott vagyok és nálunk nem igazán rugalmasak ilyesmiben, hogy munkakör-átnevezés :(

2011. febr. 10. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!