Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakra jelentkezzek?...

Milyen szakra jelentkezzek? Szeretem a matematikát, fizikát.

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan ilyen irányba szeretnék továbbtanulni. De képtelen vagyok eldönteni, hogy mérnöknek menjek (mondjuk gépész, villamos, építő, mérnök info) vagy természettudományi karra (fizika, matematika). Szerintetek mi érné meg jobban későbbi elhelyezkedés fizetés stb. szempontjából?
2011. febr. 4. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mérnököt javasolnám.
2011. febr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen valamilyen mérnök :) Ha kicsit jól tudsz rajzolni, akkor már építész vagy építőművész is lehetsz. De pont hallottam ,hogy gépészmérnökökből nagy hiány van, pláne külföldön. Szóval ha van egy biztos angol, német vagy francia nyelvtudásod, akkor tárt karokkal fognak fogadni téged egy ilyen diplomával!
2011. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!