Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mondanátok nekem vegyészeti...

Mondanátok nekem vegyészeti szakközépiskolákat Budapesten?

Figyelt kérdés

Például ahol általános vegyész, toxikológus, természetvédelmi technikusi képzést kaphatok.

Most kilencedikes vagyok egy közgazdasági szakközépiskolába járok, de ilyen jellegű tudomány ágak érdekelnek, szeretnék egy ilyen szakközépiskolába átmenni.


2011. febr. 3. 21:58
 1/2 Tubarózsa ***** válasza:

Petrik Lajos szki. én ezt az egyet ismerem csak. (keletitől nem messze van) (azt hiszem a than károlyba van környezetvédelem.)

üdv, 20L

2011. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Petrik. Viszont ott a kémia jó nehéz.


A Than Károlyt nem ajánlom, ha tanulni is akarsz, mert oda mindenkit felvesznek, akit más középiskolából ilyen-olyan okok miatt kitettek. Ebből következtethetsz a színvonalra.

2011. febr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!