Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Továbbtanulás: Gépészmérnök,...

Továbbtanulás: Gépészmérnök, Járműmérnök, Közlekedésmérnök, Mechatronikai mérnök. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Február 15.-éig jelentkeznem kell valamelyik felsőoktatási intézménybe, valamilyen szakra. Hozzám a legközelebb az előbb felsorolt szakok állnak. Azt szeretném kérdezni, hogy mennyire nehéz bent maradni az egyes karokon? Gondolok itt pl: Óbudai egyetem, BME, Széchenyi István Egyetem ( Győr ). A fő kérdésem pedig az lenne, hogy például egy DTM-es, vagy Forma-1 - es, vagy MotoGP-s, vagy Rallye versenymérnök mit tanul? Az előbb felsorolt szakok közül melyikre menjek, ha például egy kisebb ( pl: Suzuki Swift kupa ) csapatnál szeretnék kezdeni? ( Aztán majd jönnének a komolyabbak, esetleg...). Ezen kívül az lenne a kérdésem, hogy egy versenyszerelő hol tanul/mit tanul?


Előre is köszönöm.


2011. febr. 3. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem gépészmérnökire menj, az a felsoroltak közül a legjobb
2011. febr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
gépész
2011. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!