Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskola lenne nekem...

Milyen iskola lenne nekem megfelelő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Még csak 7. osztályos vagyok,de nagyon félek hogy nem sikerül jó suli és szegény leszek mint a templom egere.:S A félévi bizim 3,21 átlag :S de van olyan tantárgy amiből nincs is jegyem és 4-est adott rá -.-

Év végére megeröltetem magam és megprobálok legalább egy 4-es átlagot összekaparni.Nem igazán tudom mit kezdjek magammal.8. osztályosan írok felvételit...egy felvételin mi történik?Nem igazán tudok semmit :S

Nagyon érdekellnek az állatok,fényképezés.. gondolkoztam hogy természet fotós leszek...Tudtok ezzel kapcsolatba jó sulikat? valami közepes suli..de sok mindenen gondolkoztam már!Ti minek tanultok?

Üdv: Egy kétségbe esett lány


2011. febr. 1. 14:53
 1/2 anonim válasza:

Szia! Évvégére próbáld mert beleszámít a felvételibe! :)

Felvételi. Szóval beméssz az iskolába ahol írod, és beraknak egy csoportba. Általában egy csoportban 20-an vannak, de vannak akik kevesebben! Az a csoport amiben benne vagy egy osztályba lesznek. Egy tanárnő lesz veletek, aki kioassza elöszőr a magyar feladatlapot. 45 percet kapsz megoldani őket. Ha végzel összeszedi és asszem 10 perc szünet. Vissza ülsz az osztályba, és ki osszák a matekot. Megint 45 perc és vége. Haza méssz. :) Nekünk azt mondta tanárnő ha mindegyikből van 30 pontot akkor az már jó! :) Én sajnos elrontottam 58 lett nekem a 10ból. De általában nem tudhatod h felvesznek-e. Egyik ismerősöm egy nagyon nehéz gimibe ment 63 ponttal! Szóval nem kell félni! Egyáltalán Gimibe akarsz menni? Mert 3-mas átlaggal szakközépet ajánlok, mert azért a gimi nehezebb sokkal...

Olyan sulit nem tudok, de én amatőrként fotózok.

Én Gimibe angolt tanulok! :)

2011. febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Első vagyok! :) Szakközépiskolába menj! :) Vagy jelölj be elsőnek egy gimit, hátha sikerül. ;)
2011. febr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!