Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen fakultációt válasszak...

Milyen fakultációt válasszak matek mellé?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

elérkezett az az idő, hogy két héten belül el kell döntenem, hogy mivel szeretnék még bő 40 évig foglalkozni.

Kérhetnék tőletek egy kis segítséget?

Az első fakultációs tárgyam az biztosan a matek lesz, abból emelten is szeretnék érettségizni.

Most nem azt kérem tőletek, hogy mondjátok meg mi legyek, és tudom, hogy olyan válasszak amit szeretek ( ilyen szövegeket éveleje óta halgatok).

Anyiban szeretnék sgítséget kérni, hogy a matek mellé mi párosul a legjobban és merre lehet vele továbbtanulni?

Igazából én valami természettudományi tárgyat szeretnék választani, mondjuk biológiát.

Ja és Dél-dunántúli lakos vagyok, tehát nem Debrecen vagy Nyíregyháza a célom.

Tudnátok nekem segítséget adni?


2011. jan. 31. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Történelemmel párosítva: gazdaság, pénzügy


Fizikával párosítva: mérnök szakok


Biosszal párosítva: kertészmérnök, tájépítőmérnök, agrár szakok, biomérnök...


Igazából egyik sem nagy mellényúlás.

2011. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Matekhoz a fizika illik,de ha bioszos beállítottságú vagy,akkor kémia kellene mellé.Matek szinte mindenhova jó, kv.bölcsészszakokhoz.Itt tényleg azt kellene eldöntened,h mivel szeretnél foglalkozni legalább nagyjából,mert matekkal így végtelen lehetőséged van.
2011. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én matek-kémiára járok... célom az ELTE kémia vagy a matek, de hozzád közel van a Pannon Egyetem, a veszprémi részen vannak a kémiás karok. Sőt, a MOL-nak van ott külön kis kuckója, érdemes utánajárni.
2011. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző:

Nahát, most olvasom ezen az oldalon először, hogy rajtam kívül más is akar menni matek szakra valamelyik egyetemre...

2011. jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget mindenkinek.
2011. febr. 1. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!