Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az ELO levelező oktatásról...

Az ELO levelező oktatásról milyen tapasztalatod van?

Figyelt kérdés

Kettő pici gyerek mellett nincs idő eljárni még levelező tanfolyamokra sem, ezért jutott eszembe ez a lehetőség.

Olyat szeretnék választani aminek a végén OKJ-s vizsgát lehet tenni. Teljesen egyenértékű az OKJ-s bizi a "rendes" tanfolyamokkal?


2011. jan. 28. 19:15
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem igen,egyenértékű. én is jártam levelezős ELO tanfolyamra.nyelv tanulás szempontjából,csak nekem abba kellett hagyni az iskola miatt.
2011. jan. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az elo-val nem kapsz okj-t, azzal csak alapleckéket csinálhatsz és a végén, ha szeretnél okj-s vizsgát tenni akkor ők megmondják, hogy hol lehet és az a része már bejárós. :S Anno nagyon sokáig keresgéltem én is. Tehát amit az ELO-nál végzel az még nem okj-s. Ők továbbküldenek bizonyos lecke után, de oda be kell járni és van amelyik évekig tart. Amit én kinéztem anno az úgy működött, hogy 16 lecke után mehettél a suliba az okj-s képzésre ami +3 év lett volna.
2011. jan. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Puff neki!

Akkor adok a sz..nak egy pofont:( Azt hittem, hogy a 16 hónap után már csak konkrétan az OKJ-s vizygát kell letenni. Így akkor nem ér semmit az egész...

2011. jan. 31. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!