Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Romaniaba hol lehet szexologia...

:D:D kérdése:

Romaniaba hol lehet szexologiat tanulni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Ez egy magyar oldal. Senkit sem érdekel, hogy mit és hogyan lehet tanulni Romániában.

Ezt kérdezd meg egy román oldalon.

2011. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fogadni merek h egy jo paran Romaniabol is fent vannak ezen az oldalon.sot biztos.en is onnan vagyok.
2011. jan. 27. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Gratulálok. 1. Tényleg jó páran fönt vannak...

Most nem kötekedés képpen, de egy Román oldalon szerintem már kaptál volna hasznos választ.

2011. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A románokat és minden nem magyart levegőnek veszünk itt.
2011. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
vigyazzatok mert megesszuk az oldalatokat. s ha ilyen nagy szajatok van meg jo h Romanianak maradt Erdely.mi is epp olyan magyarok vagyunk mint ti.csak eppen nem magyar allampolgarok.
2011. jan. 27. 21:02
 6/7 anonim válasza:

xD érdekes, hogy az első válaszolónak nem esett le egyből, hogy erdélyi vagy. Ez egy magyar nyelvű oldal, szóval aki beszél magyarul, használhatja, természetesen.

Fogalmam sincs egyébként hol lehet Romániában szexológiát tanulni. Remélem valaki majd segít.

2011. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, látom túlteng az értelem "kedves válaszolok".

Romániai magyar is magyar, Ő is közénk tartozik, ha román lenne, nem hiszem, hogy itt irogatna magyarul...

( De azért légyszi, ne mond, h jó h Romániához került Erdély)

Amugy, hogy a kérdésedre is választ adjak :)

Sztem pszichologiával próbálkozz, és utána szakosodhatsz szexologusnak. Nem vagyok annyira képben az ottani oktatásról, de én igy kezdenék neki.

18/L

2011. jan. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!