Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az e-jelentkezésnél egyetemre...

Az e-jelentkezésnél egyetemre kell valamit külön elintézni?

Figyelt kérdés
valami olyat hallottam, hogy kell e-aláírás, amit igényelni kell az oktatási hivatalban... mi ez? v kell e egyáltalán? külföldi hol szerezhet iet?????
2011. jan. 26. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, kell valami érvényesítést intézni, ez egy levélváltás nagyjából. De pl. az eljárási díjat már online is lehet utalni, ha van netbankod. De ha e-felvételivel jelentkezel, akkor is be tudod csekken fizetni, csak akkor a bizonylatot külön el kell küldeni. A felvi.hu-n igazából le van írva lépésről lépésre, mármint felvételi időszakban, amikor már használható a felület, akkor le lesz írva. Én az első szakomra papíron jelentkeztem, de a másodikra már neten, igazából egyik sem bonyolultabb, csak azért csináltam így másodjára, mert sima jelentkezési lapot sehol nem tudtam szerezni, mindenhol a tájékoztató könyvvel együtt árulták, amit nem akartam feleslegesen megvenni, amikor a neten is fent van minden infó.
2011. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!