Szerintetek a gazdasági szakokon (mondjuk Pénzügy és Sz. Vitel ) fognak emelkedni a ponthatárok?

Figyelt kérdés
Miskolci Egyetemre szeretnék jelentkezni,de nem tudom,hogy nyerhetek -e felvételt. Tudom,hogy ez relatív,kiszámíthatatlan...de akik kb. jól saccoltak eddig..segíthetnének:)Tavaly 380 volt a ponthatár..nekem 402 pontom van...szerintetek?
2011. jan. 25. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szinte biztos vagyok benne, hogy úgy általánosságban gazdasági szakokon országos szinten megint jócskán emelkedni fognak a ponthatárok, mivel eléggé divatos szakok. Hogy Miskolcon pont milyen határ várható azt a jóég sem tudja megmondani, lehet hogy 382, de az is lehet hogy az egekbe szökik. Bízz a szerencsédben!
2011. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az érettségi nehézségétől is függ, de ahol 380 körüli a ponthatár, ott olyan nagy ingadozások nem várhatóak, ilyen +/- 10-re saccolnék maximum, szóval szerintem biztonságban vagy. Nagy ingadozások, mindig inkább az alacsony ponthatárú helyeken vannak, tavaly volt 70 pontos emelkedés is. A nagyon magas helyeken minimális változások vannak, +/- 3 vagy 4, persze ez nem szabályszerű, de általánosságban megállja a helyét:)
2011. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!