Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Meddig lehet jelentkezni/felvé...

Meddig lehet jelentkezni/felvételizni? Bővebben:

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, jelenleg dolgozom. Meg szeretném csinálni az érettségit estin. (szakmunkásbizim van) Meddig lehet jelentkezni, ha szeptembertől szeretnék tanulni? van valami felvételi vizsga?
2011. jan. 25. 03:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Felvételi vizsga nincs, és kb jun-jul lehet jelentkezni.

Nézz ki egy sulit, és hívd fel. De készülj fel, munka mellett nem könnyű. Én tavaly érettségiztem és végig dolgoztam. Néha nagyon nehéz volt. 7-15 ig dolgoztam a suli 15-20 ig tartott. 6 kor kelés fél kilenckor meg hazaértem, heti háromszor. Ha unalmas a munkád, és tudsz meló közben tanulni, az jól jöhet.

Ugyan azt kell megcsinálnod 3év alatt mint a nappalisoknak 4 év alatt, akik minden nap bejárnak. Az estiseknek adnak egy kis könnyítést de attól az még mindig komoly mennyiség. Nálunk a városban 3 helyen indítottak érettségit, és ahova én mentem 47-en kezdtük és 14 érettségiztünk le.

Nem elriasztani akarlak csak hogy tisztában legyél a dolgokkal.

A legfontosabb minden képen próbáld meg, veszteni nem vesztel vele semmit...sok siket

De ennek ellenére próbáld meg

2011. jan. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!