Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a Raoul Wallenberg...

Milyen a Raoul Wallenberg iskola? Milyenek a tanárok, jól tanitanak? Jó az iskola közössége? Mesélnétek róla egy kicsit?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne,mondjuk szimpatikus a suli.Nyílt napra sajnos nem tudtam elmenni.


előre is köszi:zsófi


2011. jan. 23. 19:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekelne,mert szimpatikus a suli.Bocsi a helyesírási hiba miatt :$
2011. jan. 23. 19:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a felnőtt szakképzés részébe járok, a középsulis képzést ennél fogva nem nagyon ismerem. A tanárok közt mint mindenhol vannak jobbak, rosszabbak, nem ezzel van alapvetően a gond. Szerintem az iskola színvonala a szervezettség hiánya miatt nem olyan, amilyen lehetne. Rengeteg óra elmarad, ami egy ideig tökjó, de aztán már te látod a kárát. Az ügyek intézése sem zökkenőmentes, és nem éppen gyors. Ha komoly egyetem a célod, én nem ezt választanám, de a te döntésed. Ha az egészségügyi szakképzésekre jelentkeznél érettségi után, akkor viszont jó helyen próbálkozol. Sok sikert!
2011. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
19%

Ez a suli főleg azoknak jön be, akik humán tárgyakból jobbak (tehát ha matekzseni vagy, nem feltétlenül ez a legjobb választás), és akiket érdekelnek a segítő szakmák, pl. ápoló, óvónő, gyógypedagógus, szociális munkás, stb. Ezekre a szakmákra már a középiskolában is előkészítenek, van pszichológiaóra, kommunikáció, önismeret, társadalomismeret, attól függően, melyik tagozatra jelentkeztél. Az iskolában elég jó, liberális a hangulat. A tanárok többnyire toleránsak és jóindulatúak (persze, mint mindenhol, itt is akad azért kivétel).

A szakképzése (érettségi utáni) viszont szerintem nagyon jó hírű, erről itt olvashatsz bővebben: [link]

2012. aug. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!