Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » El tudnám végezni a földrajz...

El tudnám végezni a földrajz szakot?

Figyelt kérdés
Alapvetően humán beállítottságú vagyok, minden humán tárgyból 5-ös voltam végig gimiben, de bioszból és földrajzból is. Matekból, fizikából, és kémiából viszont sajnos csak 2-es. A földrajz érdekel a legjobban, és földrajz szakon szeretnék mindenképp továbbtanulni, de félek, hogy ha nem mennek majd a reál tárgyak, akkor nem fog sikerülni. :S Szerintetek van esélyem?
2011. jan. 23. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok ismerősöm van földrajz szakon és szinte mindegyikük gyenge matekkal ment oda, mégis elboldogulnak. Van egy 3. éves ismerősöm a pécsi földrajzon aki anno úgy bukott le az én osztályomba gimi 3.-ban matekból... Nem tudom pontosan milyen érettségije lett, de ha jól emlékszem 3-as körül lett a matekja. A természettudományi szakok a nehezebbek közé tartoznak, de ha komolyan gondolod akkor nem hiszem hogy gondok lesznek.

Sokan azért szívnak csak, mert vizsgaidőszakban kezdenek el tanulni, amikor már késő. És ez minden szakra igaz. Én jogot tanulok, de ez sem nehéz ha már tanév elején leülsz tanulni.

2011. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!