Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lenne értelme továbbtanulnom?

Hol lenne értelme továbbtanulnom?

Figyelt kérdés
pszichológián gondolkodom már egy ideje, de az az igazság hogy elég bizonytalan vagyok. teljesen humán beállítottságú vagyok tehát nálam matek fizika kémia szóba sem jöhet. segítsetek légyszíves. pszichológiával mi a tapasztalatotok?
2011. jan. 21. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem pszichológián tanulok úgyhogy arról nem tudnék neked 100%-osan megbízható infót adni, de ha bizonytalan vagy abban, hogy merre tovább, akkor nagyon ajánlom az epalya.hu-t. Jó kis tesztek segítségével segíti a választást.

De akár pályaválasztási tanácsadóba, FIT-be (foglalkozási információs tanácsadó) is elmehetsz.

Remélem tudtam segíteni.

2011. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ. kérek még ötleteket. azt elfelejtettem írni hogy szeretnék olaszországban is tanulni egy ideig, csak sajnos nincs elég pénzem hozzá. nem tudtok valami ösztöndíjat?
2011. jan. 21. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Megint én, az egyetemen azt hiszem min. 2 félév eltöltése után megpályázhatod az erasmus ösztöndíjat. Ezzel akár Olaszo-ba is eljuthatsz, ha a karodnak van olasz egyetemmel kapcsolata!
2011. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!