Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » El tudom fogadtatni a tantárgy...

El tudom fogadtatni a tantárgyaimat a BGF-en?

Figyelt kérdés
Pannon Egyetemre járok, turizmus-vendéglátás szakra, és szeretnék átjelentkezni a BGF-re, az érdekelne hogy elfogadják-e az elsőéves tantárgyaimat.
2011. jan. 21. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tetszik a pannon, vagy miért jelentkezel át?
2011. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt mindig az adott egyetem-főiskola dönti el. Van rá esély, ha a Pannon-on abszolvált tárgyakat a BGF-en is teljesíteni kell.Az is előfordulhat, hogy más elnevezéssel illetik a tárgyat, de nem ez lesz a döntő, hanem az, hogy ugyanaz -e a tematika , ugyanazt a kötelező irodalmat adják-e meg.

Első éves tárgyak tekintetében főként nagy az esély, még ha más szakra jelentkezel is, mert akkor majdnem minden szakon ugyanazokat a tárgyakat kérik, tekintve, hogy az alap műveltséghez szükségesek.

ilyen lehet humán szak esetén a filozófia, pszichológia, statisztika,stb....Biztos a reál szakoknak is vannak kötelező tárgyai amik elhagyaholhatatlanok.

2011. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nincs semmi bajom a PEN-el, csak annyi h kanizsai vagyok, (a PE kanizsai kihelyezett karára járok), és szeretnék Pestre költözni, nem pedig a szüleimmel lakni :)

2. kommentelő: köszi a választ!:) sokat segítettél

2011. jan. 21. 12:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyi ilyen jellegű kérdés van itt, és még egyikre sem adott senki biztostuti100% választ. Mert ezt a BGF TO-ján (ja, bocs, már nem TO, hanem Kredit Iroda) kell megérdeklődni.

Egyébként azt tudom, hogy Kodolányis módszertani, illetve közgazdaságtani tárgyakat nem nagyon szoktak elfogadni, de a PE-vel nem tudom, mi a helyzet, úgyhogy TO!

2011. jan. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!