Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Andragógia vagy turizmus-és...

Andragógia vagy turizmus-és vendéglátás?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendezvényszervezőnek tanulni. Akkor melyikre jelentkezzek az andragógiára vagy a turizmusra? Annyi választ olvastam már és mindegyik más mond. :S Segítsetek kérlek! :)
2011. jan. 20. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Andragógia = felnőttoktatás. Ennek mégis mi köze a rendezvényszervezéshez?


Amúgy sok rendezvényszervezőnek csak érettségije van, és az bőven elég is nekik.


Bár, az általad említett szakok papírjai sem érnek sokkal többet egy "mezei" érettséginél. Inkább valami komolyabb munkában és szakban gondolkozz, igaz, hogy megerőltetőbbek lesznek az egyetemi évek, de legalább lesz olyan munkád, amit valóban csak diplomával lehet végezni, mert jelenleg jó úton haladsz a krumpli-manager és "service-assistant" (pultos/felszolgáló) munkakörök felé...

2011. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jogot tanulok mellette csak szeretnék az "álmomommal" is foglalkozni. Szeretem a nyüzsgést, a pörgést, több rendezvény szervezésében segítettem már és ezt szeretném csinálni.
2011. jan. 20. 20:47
 3/4 anonim válasza:
Turizmuson is tanulsz rendezvényszervezés! És azzal sokkal többre mész :). Tapasztalatból beszélek!
2011. jan. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Te azt tanulod? :)

Végül meggyőztek, hogy csak kicsit térjek el a választott pályától, így bv-nevelőnek jelentkezem. :)

2011. jan. 28. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!