Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vizsgákkal kapcsolatban lenne...

Vizsgákkal kapcsolatban lenne kérdésem, segítenél?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy betegség (elég komoly) miatt csak két vizsgámon tudtam megjelenni az 5ből. A többi 2tárgyamból nem volt vizsga, mert zh-k alapján ad jegyet. Na szóval az érdekelne, hogy ugye nem fognak kirúgni, hogy ezeket nem teljesítettem? Sajnos nincs már másik vizsgaidőpont, hogy feltudjam venni, és pótvizsga időpont sincs kiírva. Amúgy költségtérítéses vagyok. Tudom a legjobb az lenne, ha bemennék to-ra, de még mindig nem tudok itthonról kimozdulni és nem bírom ki jövőhétig.
2011. jan. 19. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismered a telefon nevezetű csodálatos találmányt? Betegség esetén is használható. Kérdéseket fel lehet tenni az illetékeseknek. Nem ülni kell a hátsónkon és vekengeni, hanem cselekedni.

Viselkedj úgy, mint egy felelősségteljes felnőtt!

2011. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Telefonálj!

Nálunk az egyik csaj anno kórházba került vizsgaidőszakra, beszélt a TO-val, az lett a vége, hogy dékáni jóváhagyással alternatív viszgaidőpontokat biztosítottak neki, és arra kellett elmennie.

Persze ezt csak akkor, ha nyomós indokod volt rá, és papírokkal tudod igazolni, hogy betegség tartott vissza a vizsgáktól (ami nem nátha).

És tényleg telefonálj, mert ezt idejekorán el kell kezdeni intézni, lehet, hogy máris késő kissé!


25/N

2011. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tanárokkal is kell beszélni és a TOval is. Ha megvannak hozzá az igazolásaid és ha nincs ráépülő a tárgy, akkor vizsgázhatsz, ha engedik.

Barátnőm kórházban volt, neki megengedte a tanár, hogy márciusban vizsgázzon, de ez egyedi eset volt.

2011. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Telefonon lehet kommunikálni TO-val, e-mailen keresztül tanárokkal. Hajrá, látom, a gépet már megtaláltad. Jobb helyeken létezik olyan, hogy méltányossági utóvizsga megfelelő igazolások esetén, érdeklődj utána.
2011. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak sose veszik fel a telefont. :D Viszont már megoldódott, azért köszi szépen.
2011. jan. 19. 23:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!