Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » HOGYAN MŰKÖDIK AKKOR EZ? FONTOS!

HOGYAN MŰKÖDIK AKKOR EZ? FONTOS!

Figyelt kérdés

Tehát az van,hogy 1 évem van még gimnáziumban,aztán el kell döntenem hogyan tovább.. a DE-ben gondolkodtam jogász szakra... elkezdtem számolgatni a pontjaimat a kalkulátor segítségével.. eddig az az elképzelésem van,hogy rakok egy emelt német érettségit, és azt nyelvvizsgaként szeretném beszámíttatni,ami 28 pont valamint egy emelt magyar érettségit, ami ugye 40 pont..

viszont nekem már van egy 92%-os középszintű német érettségim,amit előrehozottan csináltunk. Az lenne a kérdésem,hogyha ugye az emeltet nyelvvizsgaként számítom be,akkor ezt a középszintű 92%-os érettségit,vajon beszámítjuk a pontokba? mert ugye akkor nem emeltként számítom az emeltet,hanem nyelvvizsgaként..

Remélem érthetően írtam le,csak sietek..

Köszönöm a válaszokat előre is!!


2011. jan. 18. 16:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!