Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Apor Vilmos Katolikus Főiskolá...

Apor Vilmos Katolikus Főiskolára, szociálpedagógia levelező szakra jelentkezik valaki?

Figyelt kérdés
Mi tetszik benne? Milyen munkakörben szeretnél utána elhelyezkedni? Nagyon nehéz bekerülni, és bent maradni?
2011. jan. 17. 16:44
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én nappalis vagyok ott, de elmondhatom, hogy nagyon kedvesek a tanárok és a tanulásba sem kell megszakadni.Egyáltalán nem nehéz bekerülni, bár minden évben emelik a ponthatárokat, attól függ költségesre mész e, vagy hogy milyenek a tanulmányi eredményeid.Még nem tudom hol szeretnék vele elhelyezkedni,majd ahova felvesznek.Viszont sok helyre el tudsz vele menni ez mellette szól.

2011. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem 440 pontom van, szóval a bekerüléssel szerintem nem lesz gond(remélem...) csak félek, mert én 10 éve érettségiztem, azóta nem "tanultam" sehol, van két pici gyerekem és pont szeptemberben megyek vissza dolgozni is..... szóval félek hogy nem fog menni...:-(
2011. ápr. 17. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!