Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek felvennének?...

Szerintetek felvennének? Mennyi pont kell?

Figyelt kérdés
PTE-IGYFK-ra szeretnék jelentkezni kb. 210 pontom van léccike segítsetek hogy felvennének e, mert nem nagyon értek ehhez. Néztem az oldalán de csak egy táblázatot találtam ott meg 350ponttól van asszem. szerintetek?
2011. jan. 15. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú.. hát, az nagyon kevés. :/ Én a 358ponthoz alig találtam olyat,ami esélyes. költségtérítéses nappalihoz,büfészakon. vagy nyelvvizsgát és okj-t szerezz hozzá,esetleg érettségizz újra a szükséges tárgyakból
2011. jan. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szóval esélytelen?:O fel sem vennének?:(
2011. jan. 15. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelen helyzetben igen. de ne csüggedj és ne hallgass azokra,akik direkt el akarjak venni a kedved az egesztol.szerezz még pontokat,javíts az érettségin és majd 1-2év múlva nyugodtan próbálkozhatsz,
2011. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) kedves vagy! akkor jelentkezek most egy másik suliba oda tuti felvesznek.. puszi
2011. jan. 15. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!