Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen eredménnyel van esélyem...

Ilyen eredménnyel van esélyem fősulin? 6 évet kihagytam, nem tudom hogyan működnek a dolgok.

Figyelt kérdés

2004-ben érettségiztem, még a hagyományos rendszerben.

(magyar 4, töri 2, matek 3, német 3, turizmus és vendéglátás alapjai 5)


2011. jan. 13. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Hát nem valami fényes érettslgi, evvel max költséges szakra kerülsz be valami büfészakon, de hogy onnan nem buknál ki, azt semmi nem garantálja. Nem értem miért akarnál fősulira menni, láthatóan nem vagy nagy ész és nem olcsó játék a főiskola.
2011. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát köszi. :D

Mindig jó tanuló voltam, csak családi okok miatt nem foglalkoztam a dolgokkal 4. félévtől. Onnantól gyakorlatilag az addig tanultakból éltem meg. Előtte végig 4,5 - 4,7 volt az átlagom.

2011. jan. 13. 13:57
 3/11 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem te hová, milyen szakra jársz/jártál? Merő kíváncsiság... :p
2011. jan. 13. 14:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ezzel még komolyabb egyetem/fősuli fizetősére sem jutsz be.
2011. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként meg hogy azelőtt annyi volt az átlagod semmit sem számít, mert egy gyengébb suliban személy szerint én simán tanulás nélkül 5-ös lennék, mégsem lenne tudásom.
2011. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
És arra is kíváncsi lennék, hogy mi lehet az a családi ok, ami miatt pont az érettségi évében leszartad a tanulást. Már bocs, de az ilyenek tanuljanak valami szakmát azt kész, nem kötelező továbbtanulni, ha meg egy gyenge főiskolán szerzel diplomát az úgyis szart sem ér.
2011. jan. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
(rákos lett párom, meghalt egy családtag)
2011. jan. 13. 14:37
 8/11 anonim válasza:
Gratulálok! Ezek aztán humánus válaszok voltak!
2011. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szívjóságból még senkit nem vettek fel egyetemre kedves 71%-os, nem kell a mártírkodásod.

Kérdező: oké, tény hogy nehéz volt neked vagy, de legyünk realisták, ez az eredmény nagyon halovány, jobb helyekre még költségesen se fogsz tudni bejutni, a vacak helyekre talán, na de annak a papírja meg tudod mennyit ér. Ha annyira a továbbtanulás a vágyad, inkább az érettségijeiden kéne előbb javítanod, aztán megpróbálni jelentkezni felsőoktatásba. Feltételezem az évvégi jegyeid se lettek a legjobbak 12.ben.

2011. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát, a töri nem 2-es, hanem 4-es volt. Egyenlőre a nyelvvizsga tűnik legjobb többletpont szerzési lehetőségnek.
2011. jan. 13. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!